Program

Acesta este programul orientativ la salile Fantastic Fit. Programarile se realizeaza la sectiunea ”Programari online”. 

Pe antrenamentele de Personal Training va rog sa ne contactati telefonic sau printr-un mesaj pe pagina de Facebook.

PROGRAM – COPOU

 

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri
18:00   Kangoo Jumps

Andreea

  Kangoo Jumps

Andreea

 
19:00   Circuit Training

Madalina

  Abs Training
Madalina
 HIIT

Daniel/Alexandra

20:15 Kangoo Jumps

Andreea

Kangoo Jumps

Andreea

Kangoo Jumps

Andreea

Kangoo Jumps

Andreea

Kangoo Jumps

Andreea (20:30)

21:15 Kangoo Jumps

Andreea

  Kangoo Jumps

Andreea

   

 

PROGRAM – METALURGIE – sala 1

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
06:50-17:00 Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training    
17:20 HIIT

Alexandra

Circuit training

Alexandra

HIIT

Alexandra

Circuit training

Alexandra

HIIT

Alexandra

   
18:30 Circuit training

Alexandra

HIIT

Alexandra

Circuit training

Alexandra

HIIT

Alexandra

Circuit training

Alexandra

   
19:40 Kangoo Jumps

Gianina

Kangoo Jumps

Gianina

Cardio boxing

Gianina

Kangoo Jumps

Gianina

Stretching

Gianina

   
20:45 HIIT

Alexandra

Circuit training

Alexandra

Kangoo Jumps

Gianina

Foam rolling

Gianina

     

 

PROGRAM – METALURGIE – sala 2

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07:00-07:50 Circuit training Personal training 6:50 Circuit training Personal training 6:50 Personal training 6:50 Personal training  
08:00 – 17:00 Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training Circuit training 11:00  
17:20 Circuit training

Gianina

HIIT

Gianina

Pump

Gianina

Abs training

Gianina

Circuit training

Gianina

Personal training  
18:30 Abs training

Gianina

Circuit training

Gianina

HIIT

Gianina

Pump

Gianina

Steel combat

Gianina

   
19:40 Tae Bo

Alexandra

 Abs trainingAlexandra Circuit training

Gianina

 Tae Bo

Alexandra

 

Tae Bo

Alexandra

   
20:45  Antrenament pe perechi

Gianina

Pump

Gianina

 Abs training

Alexandra

Circuit training

Alexandra

     

*Steel Combat /Cardio Boxing se adreseaza celor de nivel mediu-avansat la Tae Bo, implica coregrafie.

 

PROGRAM – PODU ROS

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri
06:50-17:00 Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training
17:20 Kangoo Jumps
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Abs Training
Ioana
Circuit training 
Ioana
18:30 POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Kango Jumps
Ioana
19:40 Kangoo Jumps
Ioana
Abs training
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Steel Combat
Ioana
POUND
Ioana
20:45 Circuit training
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Circuti Training
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana

 

PROGRAM – TUDOR

 

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri
19:30 Circuit training
Madalina
  Abs training
Madalina
   HIIT/Tae Bo
Madalina
 

 

Program Fantastic Fit