Program

Acesta este programul orientativ la salile Fantastic Fit. Programarile se realizeaza la sectiunea ”Programari online”. 

Pe antrenamentele de Personal Training va rog sa ne contactati telefonic sau printr-un mesaj pe pagina de Facebook.

PROGRAM – COPOU

 

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri
18:00   Kangoo JumpsNicoleta    Kangoo JumpsNicoleta  
19:15   Circuit Training

Ioana

 

  Tabata + Abs training

Ioana

Circuit Training

Ioana (19:00)

20:15 Kangoo Jumps

Nicoleta

  Kangoo Jumps

Nicoleta

  Kangoo Jumps

Nicoleta

21:15 Kangoo Jumps

Nicoleta

  Kangoo Jumps

Nicoleta

   

 

PROGRAM – METALURGIE – sala 1

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
06:50-17:00 Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training  11:00-11:50

Circuit training (Ioana)

 
17:20 HIIT

Daniel

Circuit training

Daniel

HIIT

Daniel

Circuit clasic

Daniel

Cardio boxing

Daniel

   
18:20 Circuit training

Daniel

HIIT

Daniel

Kangoo Jumps

Gianina

HIIT

Daniel

Circuit training

Daniel

   
19:20 Kangoo Jumps

Gianina

Kangoo Jumps

Gianina

Steel Combat

Gianina

Kangoo Jumps

Gianina

Tabata+Abs training

Daniel

   
20:20 Antrenament perechi

Gianina

Tae Bo

Gianina

Kangoo Jumps

Gianina

Tae Bo

Daniel

     

 

PROGRAM – METALURGIE – sala 2

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07:00-07:50 Circuit training

Ioana

Personal training 6:50 Circuit training

Ioana

Personal training 6:50 Personal training 6:50 Personal training  
08:00 – 17:00 Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training Personal training  
17:20 Circuit training

Gianina

HIIT

Gianina

Pump

Gianina

Circuit training

Gianina

Circuit clasic

Gianina

   
18:20 Tabata + Abs training

Gianina

Circuit training

Gianina

Circuit training

Daniel

Pump

Gianina

     
19:20 Tae Bo

Daniel

Tabata + Abs training

Daniel

Tae Bo

Daniel

Tabata + Abs training

Daniel

 

 

   
20:20 PUMP

Daniel

Circuit training

Daniel

Pump

Daniel

Stretching + Foam Rolling

Gianina

     

*Steel Combat /Cardio Boxing se adreseaza celor de nivel mediu-avansat la Tae Bo, implica coregrafie.

 

PROGRAM – PODU ROS

  Luni Marti Miercuri Joi Vineri
06:50-17:00 Personal training 7:00 – Circuit training Personal training 7:00 – Circuit training Personal training
17:20 Kangoo Jumps
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Abs Training
Ioana
Circuit training 
Ioana
18:30 POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Kango Jumps
Ioana
19:40 Kangoo Jumps
Ioana
Abs training
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Steel Combat
Ioana
POUND
Ioana
20:45 Circuit training
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana
Circuti Training
Ioana
POUND
Ioana
Kangoo Jumps
Ioana

 

Program Fantastic Fit